Pasiekimai

Raimundo Samulevičiaus progimnazijos olimpiadų, konkursų, varžybų,

festivalių nugalėtojai ir laureatai

2016-2017 m. m.

 Respublikinių, rajoninių konkursų, olimpiadų laimėtojai:

 
 

Konkursas, olimpiada

Laimėtojų vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas 

Jonavos  rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių

( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Simona Strelčiūnaitė

6c

1

A. Dėdelienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių

 ( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Gabrielė Dėnaitė

6c

2

A. Dėdelienė

Respublikinis vieno kūrinio konkursas ,,Labas.‘‘

Rodrigas Padriezas

7b

prizininkas

A. Dėdelienė

Respublikinis vieno kūrinio konkursas ,,Labas‘‘.

Orestas Antipas Pelivanov

7e

3

A. Dėdelienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių literatūrinis skaitymo konkursas ,,Ak knyga, geroji bičiule‘‘, skirtas P. Vaičiūnui atminti.

Benas Pilipavičius

6c

3

A. Dėdelienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių literatūrinis skaitymo konkursas ,,Ak knyga, geroji bičiule‘‘, skirtas P. Vaičiūnui atminti.

Ugnė Palionytė

7b

2

A. Dėdelienė

Jonavos  rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada.

Viltė Mataraitė

8c

3

I. Pavasarienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas.

Gerardas  Lisauskas

5c

3

R. Masiliūnienė

Respublikinis Vlado Dautarto prozininkų konkursas

Danielė Gružauskaitė

8e

laureatė

E. Blažienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių lietuvių ( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Lukas Zujevas

5e

1

I. Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių lietuvių ( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Vaiva Petravičiūtė

7d

1

I. Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių lietuvių ( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Auksė Gudauskaitė

7d

3

I. Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 10 klasių mokinių lietuvių ( gimtosios ) kalbos ir literatūros olimpiada.

Ieva Tuomaitė

8b

2

I. Šemetienė

Jonavos rajono 5-8 klasių  matematikos olimpiada

Elvija Zvicevičiūtė

5 c kl.

I vieta

J. Palaitienė

Jonavos rajono 5-8 klasių  matematikos olimpiada

Beatričė Vaišnoraitė

5c  kl.

I vieta

J.  Palaitienė

Jonavos rajono 5-8 klasių  matematikos olimpiada

Kasparas Bereišis

7 kl.

I vieta

R. Strumilienė

Jonavos rajono 5-8 klasių  matematikos olimpiada

Andrius Orlovas

7 kl.

II vieta

R. Strumilienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiada

Lukas Zujevas

Dominyka Grikyte

Ignas Jogminas

5e

6a

8c

II

II

II

A. Gailienė

D. Šabanienė

D. Šabanienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS 2017“

Rasiulis Emilis

Jogminas Ignas

Mataraitė Viltė

7b

8c

8c

II

II

II

L. Auglienė

L. Auglienė

L. Auglienė

Jonavos rajono mokinių viktorina- protų mūšis, skirtas Europos dienai paminėti

Rasiulis Emilis

Emilija Makaravičiūtė

Jogminas Ignas

Mataraitė Viltė

Kaleininkaitė Guostė

Gečytė Rūta

7b

7b

8c

8c

8c

8c

I

I

I

I

I

I

L. Auglienė

Rajoninis aštuntokų rašinio konkursas

Guostė Kaleininkaitė

8c

I

L. Zvicevičienė

Rajoninė šeštokų olimpiada

Monika Baranauskaitė

6a

1

L. Vaitkutė

Rajoninė penktokų olimpiada

Adrijus Muleronka

5e

2

V. Pilipavičienė

Olympis

Simona Strelčiūnaitė

Arnoldas Cvirka

6c

8d

3

3

D. Bodrovienė

 

Emilė Piesliakaitė

Lukas Zujevas

Haroldas Šemiota

Monika Baranauskaitė

Rokas Brazauskas

Meda Lelevičiūtė

Gustas Paplauskas

Paulius Liaugaudas

5e

5e

6a

6a

6a

6a

7a

7a

1

1

1

1

1

1

1

2

L. Vaitkutė

 

Tomas Kuktelionis

7a

2

L. Kantauskienė

 

Marius Galinis

6d

1

V. Pilipavičienė

 

Elvija Zvicevičiūtė

Augustė Šukevičiūtė

Giedrius Peseckas

5c

5c

7e

1

1

2

L. Zvicevičienė

 

Monika Munzinaitė

Viktorija Kolendo

Rokas Macijauskas

5d

5d

5d

2

1

3

N. Pilipavičienė

 

Frozė Astrid Agnietė

Emilis Losius

Gustė Auglytė

Austėja Petruninaitė

Aidas Rindzevičius

Tomas Valutkevičius

Žilvinas Šerūnaitis

Agnius Stučinskas

Edvinas Voitiulis

3

3

3

4

6d

6d

6d

6d

6d

2

3

3

2

1

1

1

1

2

A. Krutkevičienė

Kings

Rimvydas Naruševičius

Rugilė Šukytė

Samanta Buklajeva

6c

7c

6b

1

1

1

D. Bodrovienė

D. Bodrovienė

D. Bodrovienė

Kauno Arkivyskupijos 4 klasių tikybos viktorina „Irkis į gilumą“

Ūla Ivanauskaitė

Ingrida Vainickaitė

Jorė Eimutytė

Danielius Bodrovs

Lukas Antipovas

4 b

2

A. Eimutienė

Kauno Arkivyskupijos 8 klasių tikybos olimpiada „Garstyčios grūdas“

Ieva Tuomaitė

8 b

3

D. Makaravičienė

Rajoninė 5-8 kl. mokinių gamtos – biologijos olimpiada

Gerardas Lisauskas

Simona Strelčiūnaitė

Aleksandra Čepononytė

Viltė Mataraitė

5c

6c

7e

8c

I

II

III

III

V. Šerėnienė

A. Jaugėlienė

V. Šerėnienė

V. Šerėnienė

Tarptautinė matematikos olimpiada ,,Kings“

Danielius Bodrovs

4b

Pirmo laipsnio diplomas

Ž. Tuomienė

Mažųjų rašytojų konkursas ,,Lietuvos vaikai kuria pasakas“

Jorė Eimutytė

4b

Pasaka pateko į X- ąją knygą ,,Lietuvos vaikų pasakos“

Ž. Tuomienė

Respublikinis IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Rašau diktantą 2017“

Jorė Eimutytė

4b

III

Ž. Tuomienė

Raj. akcija ,,Būk saugus ir fiziškai aktyvus“

 

1d

I

L. Korsakienė

Rajoninis raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!”

Rytė Jančiauskaitė

1d

II

L. Korsakienė

Rajoninė viktorina ,,Rudens gėrybėse – sveikatos lašas“

Luknė Brazlauskaitė

Danilė Daškevič

Radvilė Dirsytė

Gabija Piliponytė

2c

2b

22d

2a

1

D. Sakavičienė

J.Šalčiūnienė

V. Atmanavičienė

V. Petrauskienė

Rajoninė šventė -  viktorina ,,Gudručių šalyje“

Greta Akstinaitė

Goda Gudžiūnaitė

Narmantė Matiukaitė

Austėja Žukauskaitė

2c

22b

2d

2a

2

D. Sakavičienė

J. Šalčiūnienė

V. Atmanavičienė

V. Petrauskienė

Rajoninė viktorina ,,Žemė – mano namai“

Tarptautinis edukacinis lietuvių kalbos konkursas „Olympis“

Rokas Korsakovas

Mantas Ažnys

Erikas Kutkevičius

Neda Šveikauskaitė

4a

4c

3c

3c

I

II

I

I

I

D. Mordasienė

D. Skapienė

R. Barišauskienė

Informacinio raštingumo konkursas „Bebras“

Gabrielė Viltė Stankevičiūtė

Deimantė Bradauskaitė

4a

2

D. Mordasienė

Rajoninis rusų (užsienio) kalbos dailiojo rašymo konkursas

Gabija Vilkaitytė

7c

2

L. Lisovskaja

Rajoninis rusų (užsienio) kalbos dailiojo rašymo konkursas

Tomas Valutkevičius

6d

3

L. Lisovskaja

Geriausi mokyklos sportininkai:

 

Konkursas, olimpiada

Kiek viso dalyvavo mokinių

Kiek mokinių užėmė prizines vietas

Laimėtojų vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

 

1. Stalo teniso v-bos (mergaitės)

 

 

 

 

4

 

 

 

 

4

 

 

 

 

1. Borisovaitė Gabija

2. Korsakovaitė Laura

3. Panavaitė Ruginė

4. Panavaitė Judrė

 

 

7b

5c

7b

6c

 

 

2

Vieta

 

 

 

 

D. Sadauskienė

 

 

 

 

2. Stalo teniso v-bos (berniukai)

 

4

4

1. Gezevičius Lukas

 

2. Vaitkus Edvinas

 

3. Malinauskas Osvaldas

 

4. Bukauskas Oskaras

 

7d

 

5b

 

7b

 

8b

1 vieta rajoninėse,

1 vieta zoninėse,

3 v. tarpzoninėse v-bose.

D. Sadauskienė

3. Šachmatų v- bos.

4

4

1. Dūda Donatas

2. Jagminas Ignas

3. Rindzevičius Aidas

4. Birvinskaitė Urtė

8b

8c

6d

5e

3v.

D. Sadauskienė

4. Lengvosios atletikos

„Keturkovė“ v-bos

(mergaitės)

 

 

 

6

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

1. Stravinskaitė Kamilė

2. Daniliuk Mia

3. Makaravičiūtė Emilija

4. Kozlovskaja Kamilė

5. Motiekaitytė Aleksandra

6. Vitkutė Greta

7e

7e

7b

7b

7b

7b

2v.

 

 

 

 

 

D. Sadauskienė

 

 

 

 

5. Lengvosios atletikos

„Keturkovė“ v-bos

(berniukai)

7

7

1.Chaneckas Oskaras

2.Kačegavičius Arnas

3.Pelivanov Orestas

4.Ragelis Rusnis

5. Matačiūnas Nedas

6. Lomonovskij Gustas

7. Stankus Konstantinas

7e

7e

7e

6a

6d

7a

5e

2v.

A. Mugenis

7. Futbolas (mergaitės)

 

7

 

7

 

1. Matiukaitė Darija

2. Gaižiūtė Kamilė

3. Vilkaitytė Gabija

4. Vitkutė Greta

5. Mackevičiūtė Ornela

6. Kazokaitė Gerda

7. Strelkauskaitė Karolina

8c

8c

7e

7b

6a

7b

8d

2v.

 

A. Mugenis

D. Sadauskienė

 

8. Futbolas (berniukai)

 

13

13

1. Korsokovas Gediminas

2. Liudžius Edgaras

3. Ragelis Rusnis

4. Semionovas Edvinas

5. Vaidila Deividas

6. Slušnys Džiugas

7. Mordosas Tomas

8. Matačiūčiūnas Nedas

9. Naimovičius Ignas

10. Chaneckas Oskaras

11. Eidukaitis Deimantas

12. Jankauskas Ugnius

13. Ročka Domantas

7a

7a

6a

6b

6b

6c

6d

6d

6d

7e

5b

5b

5d

1v- rajoninėse

2v. – zoninėse varžybose

A. Mugenis

 

9. Šaškės

 

 

1. Jagminas Ignas

2. Pinkevičius Deividas

3. Mickutė Miranda

4. liudžius Edgaras

8c

8b

5a

7a

2v. – zoninėse v-bose

A. Mugenis

10. Kvadratas (berniukai)

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

1. Ragelis Rusnius

2. Matačiūnas Nedas

3. Šlušnys Džiugas

4. Semionovas Ervinas

5. Eidukaitis Deimantas

6. Šaban Lukas

7. Rokutovas Aidas

8. Liktaravičius Justinas

9. Jankauskas Ugnius

10. Zinkus Dominykas

11. Vaidila Deividas

6a

6b

6c

6b

5b

6c

6b

6b

5b

6c

6b

1v. – rajoninėse

3v. - zoninėse

A. Mugenis

 

 

 

 

11. Kvadratas (mergaitės)

 

10

 

10

 

1. Matlauskaitė Gustė

1.      2. Machmudova Kamilė

2.      3. Janionytė Viltė

3.      4. Barkauskaitė Emilija

4.      5. Donbaitė Viktorija

5.      6. Babenskaitė Karina

6.      7. Veličkaitė Rusnė

7.      8. Sakavičiūtė Kamilė

8.      9. Dėnaitė Gabrielė

9.      10. Mackevičiūtė Ornela

6a

6a

6c

6d

6d

6a

6d

6a

6c

5a

1v.

D. Sadauskienė

 

12. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

 

21

 

21

 

1. Ragelis Rusnius

2. Semionovas Ervinas

3. Rokutovoas Aidas

4. Liktaravičius Justinas

5. Šaban Lukas

6. Šlušnys Džiugas

7. Matačiūnas Nedas

8. Volskas Laurynas

9. Vaškevičius Adomas

10. Naimovičius Ignas

11. Babenskaitė Karina

12.  Kirkliauskaitė Ema

13.  Machmudova Kamilė

14.  Matlauskaitė Gustė

15.  Mackevičiūtė Ornela

16.  Barkauskaitė Emilija

17. Gavelytė Auksė

18.  Panavaitė Judrė

19.  Donbaitė Viktorija

20.  Sakavičiūtė Kamilė

6a

6b

6b

6b

6c

6c

6d

6d

6d

6d

6a

6a

6a

6a

5a

6d

6c

6c

6c

6d

2v.

A.Mugenis

 

13. Krepšinis

 

8

 

8

 

1. Jagminas Ignas

2. Kulikauskas Deividas

3. Gudonavičius Gelminas

4. Jurkėnas Benas

5. Dirmantas Gvidas

6. Petrauskas Paulius

7. Mogenis Redas

8.Akūnis Mantas

8c

8b

8b

8b

8c

8b

7d

8b

2v.

 

A. Mugenis

 

14. Smiginis

 

2

 

2

 

1. Petkevičius Paulius

2. Sakalauskas Justas

8e

8e

 

1v.

 

A. Mugenis

 

15. Tinklinis

 

9

9

1. Kazlovskaja Kamilė

2. Makaravičiūtė Emilija

3. Motiekaitytė Aleksandra

4. Stravinskaitė Kamilė

5. Kalvaitytė Akvilė

6. Michnevičiūtė Meda

7. Matlauskaitė Gustė

8. Mikoliūnaitė Greta

9. Borisovaitė Gabija

7b

7e

7e

6b

6a

7b

7b

7b

7b

1v.

D. Sadauskienė

A. Mogenis

16. Rajoninė „Technologijų olimpiada“

 

1

1

1. Bagdonavičiūtė Karolina

8b

 

D. Lapienienė

 

2015-2016 m.m.

Konkursas, olimpiada

Laimėtojų vardas pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

Rajono mokinių kūrybinis konkursas  „Kūryba iš mano rankų“

Meda  Lelevičiūtė

5a

1

Danguolė Pinkevičiūtė

Rajoninė katalikų tikybos IV-ų klasių moksleivių viktorina „Irkis į gilumą“ (Lk 5,4a)

 

Gabrielė Makaravičiūtė

Kotryna Šatkauskaitė

Ugnė Marija Keturakytė

Smiltė Smailytė

Liutauras Komičius

4b

4b

4b

4c

4a

1

Asta Eimutienė

Daiva Makaravičienė

Rajoninės 5 – 8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiados II turas

Kasparas Bereišis

Živilė Sangavičiūtė

Donatas Akūnis

Simona Strelčiūnaitė

6c

7b

8d

5c

1

2

2

2

Virginija Šerėnienė

Šiaurės Lietuvos regiono 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų –biologijos olimpiados III turas

Emilija Šeštokaitė

8b

3

Virginija Šerėnienė

Respublikinis konkursas ,,Fizikos bandymai aplink mus 2016“

Dovydas Žurauskas

Karolis Laisonas

7d

7d

Nominantai

Audronė Jaugėlienė

Rajoninė 4 – tų klasių anglų kalbos olimpiada

Elvija Zvicevičiūtė

4c

3

Ligita Zvicevičienė

Jonavos raj. bendrojo lavinimo mok. 6-8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurso “Vaikų poeto užrašai...”, skirto poetės Agnijos Barto 110 gimimo metinėms įprasminti.

Ugnė Palionytė

6b

3

Auksė Šulskienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas.

Gečytė Rūta

Kozlovskaja Kamilė

Kazokaitė Gerda

Gabija Vilkaitytė

7c

6b

6b

6a

3

2

3

1

Larisa Lisovskaja

 

 

AuksėŠulskienė

Anglų kalbos 8-ų klasių olimpiada

 

Mantas Babila

Erikas Rimkevičius

8d

8a

3

1

Vaiva Pilipavičienė

Neringa Pilipavičienė

Konkursas  „Olympis“

AstridFrozė

Ema Budrevičiūtė

Mantas Jucius

Ugnius Jankauskas

Tomas Valutkevičius

Auksė Gudauskaitė

Lelevičiūtė Meda

Liaugaudas Paulius

Šakėnas Eimantas

Augustas Budnikas

2c

4b

4b

4b

5d

6d

5a

6a

7a

5c

1

1

3

2

2

1

2

2

2

2

Agnė Krutkevičienė

 

 

 

 

 

 

L.ina Vaitkutė

 

Loreta Kantauskienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiada

Žvikas Emilis

Gružauskaitė Danielė

Kraujutis Vidas

Šeštokas Rokas

5b

7e

8d

8b

3

1

1

2

Danguolė Šabanienė

Danguolė Šabanienė

Danguolė Šabanienė

Aldona Gailienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-8 klasių mokinių viktorina „Lietuvos valstybingumo kaita

Vidas Kraujutis

Donatas Akūnis

8d

8d

1

2

Danguolė Šabanienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada “Mano gaublys“

Emilija  Makaravičiūtė

Danielė Ambrulevičiūtė

Živilė Sangavičiūtė

6b

7b

7b

2

3

3

Lina Auglienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-8 klasių mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis“, skirtas Europos dienai paminėti

 

Mantas Babila

Vidas Kraujutis

Živilė Sangavičiūtė

Ignas Jogminas

Emilija Makaravičiūtė

Mindaugas Rimkus

Kamilė Kazlovskaja

Emilis Rasiulis

8d

8d

7b

7c

6b

6b

6b

6b

1

Lina Auglienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis“, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Emilija Makaravičiūtė

Mindaugas Rimkus

Kamilė Kazlovskaja

Emilis Rasiulis

Gabija Borisovaitė

6b

6b

6b

6b

6b

2

Aldona Gailienė

Jonavos rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

 

Ignas Šeškauskas

Ula Žvikaitė

Orestas Antipas Pelivanov

Mantas Babila

8c

5b

6e

8d

3

3

2

1

Ala Jonušienė

Rasa Strumilienė

Rasa  Strumilienė

Regina Autukienė

Rajoninis informacinių technologijų konkursas „Baitukai-2016“

Akvilė Kiudulaitė

Tomas Kuktelionis

6a

6a

2

3

Ingrida Zvicevičienė

Jonavos rajono 5 – 12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Paulius Mikšys

8b

3

Irena Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada

Ula Žvikaitė

Emilis Žvikas

Kamilė Kozlovskaja

Emilija Makaravičiūtė

Rugilė Šukytė

Ieva Tuomaitė

Liepa Spietinytė

Viltė Mataraitė

Emilija Šeštokaitė

Mantas Babila

5b

5b

6b

6b

6c

7b

7e

7c

8b

8d

2

3

I

2

3

2

2

3

1

2

Rita Masiliūnienė

Rita Masiliūnienė

Aldona Dėdelienė

Aldona Dėdelienė

Irena Pavasarienė

Irena Šemetienė

Elena Blažienė

Irena Pavasarienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Nacionalinis moksleivių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

Ula Žvikaitė

5a

1

Rita Masiliūnienė

„Olimpio“ olimpiada

Tomas  Valuskevičius

5d

Auksinė kengūra

Elena Blažienė

Jonavos rajono Metų aštuntoko rinkimai.

Rokas Šeštokas

8b

1

Irena Šemetienė

Rašinių ir eilėraščių konkursas „Augu Jonavoje laiminga“.

Eimantė Juodenytė

8d

Laureatė

Irena Šemetienė

Respublikinis konkursas „Mano fantazijų knyga“

Gabija Borisovaitė

6b

1

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Kaip supranti žodžius „Taika per kultūrą“

Gabija Korsakovaitė

8a

LR Švietimo ir mokslo ministerijos padėka

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Pasaka apie Anykščius“

Orestas Antipas Pelivarov

6e

Laureatas

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Ką reiškia kilnus elgesys sporte?“

Danielė Gružauskaitė

7e

diplomantė

Elena Blažienė

Rajoninis moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno gimimo metinėms

Rodrigas Padriezas

Gabija Korsakovaitė

Aleksandra Čepononytė

Gabrielė Barkauskaitė

6b

8a

6c

7

laureatas

laureatė

laureatė

laureatė

Aldona Dėdelienė

Aldona Dėdelienė

Irena Pavasarienė

Elena Bležienė

Jonavos rajono dailaus rašto konkursas ,,Rašysena 2016“

Jonavos rajono 2-ųjų klasių mokinių viktorina ,,Rudens gėrybėse – sveikatos lašas“

Mantilė Vinciūnaitė

 

Neda Šveikauskaitė

Airidas Semėnas

2b

 

2b

2

 

1

Regina Barišauskienė

 

Regina Barišauskienė

Jonavos rajono 2-ųjų klasių mokinių viktorina ,,Rudens gėrybėse – sveikatos lašas“

Aura Černiauskaitė

Ema Jonikaitė

Gabrielė Rybakova

2c

1

Audronė Žukienė

Jonavos rajono fotografijų konkursas ,,Džiaugiuosi gyvenimu“

Rajono teisinių žinių viktorina ,,Būk saugus“

Kauno apskrities moksleivių teisinių žinių viktorina ,,Būk saugus“

Ieva Grybauskaitė,

Ūla Ivanauskaitė,

Santa Jasiulytė,

Ugnė Makarskaitė,

Ingrida Vainickaitė

Ieva Grybauskaitė,

Ūla Ivanauskaitė,

Santa Jasiulytė,

Ugnė Makarskaitė,

Ingrida Vainickaitė

3b

Spec. prizas

 

1

 

2

Žydrūnė Tuomienė

 

Žydrūnė Tuomienė

 

Žydrūnė Tuomienė

Jonavos rajono raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!”

Jonavos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Respublikinis 4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Rašau diktantą 2016“

Gerardas Lisauskas

 

Elvija Zvicevičiūtė

 

Elvija Zvicevičiūtė

4c

 

4c

 

4c

1

 

2

 

3

Genovaitė Jurkevičienė

 

Genovaitė Jurkevičienė

 

Genovaitė Jurkevičienė

Jonavos raj. Vaikų populiariosios vokalinės muzikos šventės-konkurso “Pabūkim ir padūkim”

Agnė Dedelaitė

Aistė Lileikaitė

Augustė Šukevičiūtė

Beatričė vaišnoraitė

Deimantas Liepys

Elvija Zvicevičiūtė

Gabija Žibaitė

Gerardas Lisauskas

Nikolė Vorobjova

Rokas Šveikauskas

Rosita Remenčiūtė

Viltė Laurinaitytė

4c

laureatai

Genutė Jurkevičienė

 

 

2014-2015 mm 

Konkursas, olimpiada

Vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

Jonavos rajono 5-8 klasių matematikos olimpiada

Kasparas Bereišis

Orestas-Antipas Pelivanov

Rodrigas Padriezas

Klaudijus Kniukšta

Mantas Babila

Mantvydas Korsakas

Ieva Liktaravičiūtė

Ugnė Kriščiūnaitė

5c

5e

5b

5a

7d

8d

8c

8e

I

II

II

III

III

I

II

I

Rasa Strumilienė

Rasa Strumilienė

Vanda Bieliauskienė

Rasa Strumilienė

Regina Autukienė

Regina Autukienė

Jūratė Palaitienė

Jūratė Palaitienė

Rajoninis 6-tų klasių informacinių technologijų konkursas „Baitukai - 2015“

Justas Sakalauskas

6d

I

Ingrida Zvicevičienė

Kengūra

 Auksė Gudauskaitė

Emilija Šeštokaitė

Meda Lelevičiūtė

Rokas Stumbrys

Paulius Bulatovas 

5d

7b

4a

8e

8b

I

III

III

III

III

Aurelija Kazlauskienė

Neringa Pilipavičienė

Lina Vaitkutė

Lina Vaitkutė

Aurelija Kazlauskienė

Olympis

Patrikas Konošenko

Emilija Makaravičiūtė

Rodrigas Padriezas

Viltė Mataraitė

Emilija Šeštokaitė

Rokas Šeštokas

Mantvydas Korsakas

Vanesa Sadauskaitė

Ervinas Orlovas

Livija Vasiljeva

Monika Palaimaitė

Ieva Liktaravičiūtė

Goda Cieškaitė

5a

5b

5b

6c

7b

7b

8d

7e

7e

7c

8c

8c

8c

III

II

II

II

III

III

II

III

III

III

III

III

III

Loreta Kantauskienė

Loreta Kantauskienė

Loreta Kantauskienė

Neringa Pilipavičienė

Neringa Pilipavičienė

Neringa Pilipavičienė

Vaiva Pilipavičienė

Vaiva Pilipavičienė

Vaiva Pilipavičienė

Ligita Zvicevičienė

Ligita Zvicevičienė

Ligita Zvicevičienė

Ligita Zvicevičienė

Rajoninė8-tų klasių anglų kalbos olimpiada

Mantvydas Korsakas

8d

I

Vaiva Pilipavičienė

Užsienio kalbų dainų konkursas

Ieva Borisovaitė

Greta Šimkutė

8c

II/III

Ligita Zvicevičienė

Aurelija Kazlauskienė

Rajono moksleivių kūrybinių darbų konkursas, skirtas P.Vaičiūnui paminėti.

Gabija Borisovaitė

5b

Laureatė

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių kūrybinių darbų konkursas, skirtas P. Vaičiūnui paminėti

Mangirdas Šakėnas

8d

Laureatas

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių rašinių ir eilėraščių konkursas ,,Augu Lietuvoj laimingas‘‘

Ieva Chaneckaitė

5b

I

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių rašinių ir eilėraščių konkursas ,,Augu Lietuvoj laimingas‘‘

Evelina Smailytė

8d

I

Aldona Dėdelienė

Respublikinis vieno kūrinio konkursas ,,Labas‘‘

Gabija Korsakovaitė

7a

Prizininkė

Aldona Dėdelienė

Respublikinis moksleivių integruotas technologijų ir literatūros konkursas ,,Kūrybos paukštė‘‘

Mangirdas Šakėnas

8d

II

Aldona Dėdelienė

Respublikinis moksleivių kūrybos konkursas, skirtas K. Borutos  115- osioms gimimo metinėms paminėti

Mangirdas Šakėnas

8d

 

Aldona Dėdelienė

Respublikinė moksleivių Skaitymo skatinimo akcija ,,Iš žodelių knyga sudėta‘‘

Mantvydas Korsakas

8d

I

Aldona Dėdelienė

Respublikinė moksleivių kalbų (lietuvių kalba)  kengūra

Mantvydas Korsakas

8d

Auksinės Kengūros diplomas

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių kūrybinių darbų konkursas, skirtas P. Vaičiūnui paminėti

Gabrielė Barkauskaitė

6e

Laureatė

Elena Blažienė

Respublikinis rašinių konkursas ,,Mano giminės istorija‘‘

Karolis Laisonas

6d

Diplomas

Elena Blažienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių (gimtosios)  kalbos  ir literatūros olimpiada

Mantvydas Korsakas

8d

I

Aldona Dėdelienė

Jonavos rajono 5 – 12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Mantas Babila

7d

II

Irena Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada

Auksė Gudauskaitė

Ieva Tuomaitė

Danielė Ambrulevičiūtė

Živilė Sangavičiūtė

Mantas Babila

Emilija Šeštokaitė

5d

6b

6b

6b

7d

7b

I

I

II

III

I

III

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas ,,Fizikos bandymai aplink mus“

Evaldas Katilius

Tomas Kondrotas,

Rokas Stumbrys

Gabrielė Užkurytė,

 Laura Karalevičiūtė

7b

8e

8d

I

I

III

Audronė Jaugelienė

5-toji Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų - biologijos  olimpiada

Emilija Šeštokaitė

Eglė Kasparaitytė

7b

8c

I

I

Virginija Šerėnienė

Rajoninė 5-8 kl. mokinių  gamtos mokslų – biologijos olimpiada

Viltė Mataraitė

Aleksandra Čepononytė

Emilija Šeštokaitė

Eglė Kasparaitytė

6c

5c

7b

8c

II

III

I

I

Audronė Jaugelienė

Virginija Šerėnienė

Jonavos rajono, 6-7  klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Ambrulevičiūtė Danielė

Degtinkova Gabrielė

Vasiljeva Livija

6b

6e

7c

I

III

II

Larisa Lisovskaja

Auksė Šulskienė

Gizelė Kleivienė

Jonavos rajono 6-7 klasių moksleivių kūno kultūros ir rusų kalbos konkurso „1:0 rusų kalbos naudai‘‘

Babila Mantas

 Bartkutė Gabrielė

 Kazakevičiūtė Jeva

Kazlauskas Justas

Kraujutis Vidas

 Akūnis Donatas

7d

7b

7b

7d

7d

7d

III

Larisa Lisovskaja

Rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada

 

Rokas Šeštokas

Vidas Kraujutis

Eglė Kasparaitytė

7b

7d

8c

1

2

2

Aldona Gailienė

Danguolė Šabanienė

Danguolė Šabanienė

Rajoninė geografijos olimpiada ‘‘Mano gaublys‘‘ 6 – 8kl.

Živilė Sangavičiūtė

6b

3

Lina Auglienė

Rajoninė viktorina „Ar  pažįsti savo gimtąjį kraštą“

Rodrigas Padriezas

Kamilė Kozlovskaja

Emilis Rasiulis

Emilija Makaravičiūtė

Mindaugas Rimkus

5b

1

Aldona Gailienė

Raj. raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!”

Airidas Semėnas

1b

Lareatas

Vida Grigonienė

Raj. dailaus rašto konkursas ,,Rašysena 2015“

Taura Klimkevičiūtė

2c

I

Danguolė Skapienė

Matematikos olimpiada ,,Kengūra“

Beatričė Vaišnoraitė

3c

I

rajono 3-ių klasių tarpe  

Genovaitė Jurkevičienė

Raj. viktorina ,,Sveika mityba“

Gabrielė Dėnaitė

Auksė Gavelytė

Džiugas Janavičius

Judrė Panavaitė

Simona Strelčiūnaitė

4c

I

Dalia Sakavičienė

Raj. mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos

Ervinas Semionovas

Laurynas Cėgis

Rusnius Ragelis

Markas Sergejevas

Lukas Šaban

Gustė Matlauskaitė

Kamilė Machmudova

Skaistė Skorupskaitė

Dominykas Zinkus

Ema Kirkliauskaitė

Vilius Narmontas

Auksė Gavelytė

3 – 4 kl.

II

Ona Šukienė

Nacionalinis vaizduojamųjų menų projektas – konkursas ,,UBUNTU – aš esu, nes esi tu”

Mileta Prūsaitytė

Ingrida Vainickaitė

Ūla Ivanauskaitė

1 – 2 kl.

Laureatės

Žydrūnė Tuomienė

Jonavos rajono  dorinio ugdymo (tikybos) viktorina 4 klasių mokiniams „Irkis į gilumą“  

Gabrielė Dėnaitė

Austėja Juzumaitė

Kamilė Valvonytė

Ula Žvikaitė

Emilis Žvikas

4c

4c

4c

4b

4b

I

Asta Eimutienė

Rajoninė technologijų olimpiada „ Po kūrėjo delnu“

Kristina Ryselytė

8c

 

Manefa Aleinikova

Respublikinė technologijų olimpiada „ Po kūrėjo delnu“

Kristina Ryselytė

8c

 

Manefa Aleinikova

Rajoninės kvadrato v-bos (mergaitės ir berniukai).

Respublikinės kvadrato v-bos ( mergaitės ir berniukai)

Ieva Tomaitė

Gabija Vaikšnoraitė

Aistė Šabanaitė

Kamilė Zakarauskaitė

Karolina Strelkauskaitė

Greta Markauskaitė

Darija Matiukaitė

Aurita Palaimaitė

Miglė Stasiukonytė

Eva Navickaitė

Airidas Solovjovas

Airingas Mečkovskis

Gvidas Dirmantas

Nedas Kirdeikis

Domas Komičius

Paulius Petrauskas

Elijus Rakauskas

Donatas Dūda

Deivydas Kulikauskas

Paulius Petkevičius

Tomas Cikanauskas

Ignas Jagminas

Oskaras Bukauskas

Deivydas Pinkevičius

6b

6b

6b

6b

6d

6d

6c

6e

5d

6d

6c

6c

6c

6a

6a

6b

6b

6b

6b

6e

6e

6c

6b

6b

I

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandras Mugenis

Diana Sadauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rajoninės futbolo v-bos.

Tarpzoninės futbolo v-bos.

Zoninės futbolo v-bos

Nedas Kirdeikis

Domas Komičius

Deivydas Pinkevičius

Mantas Malinauskas

Redas Bagdzevičius

Mantas Radzinauskas

Dovydas Kiškis

Gytis Nejagdovas

Domas Pocius

Jokūbas Damarackas

Gediminas Korsokovas

Oskaras Migauskas

Edgaras Liudžius

6a

6a

6b

7e

7e

7e

6a

7a

7a

7a

5a

5a

5a

I

I

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandras Mugenis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rajoninės 5-6 kl. „ Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ v-bos

Gabija Vaikšnoraitė

Aistė Šabanaitė

Kamilė Zakarauskaitė

Karolina Strelkauskaitė

Greta Markauskaitė

Darija Matiukaitė

Aurita Palaimaitė

Greta Mikoliūnaitė

Kamilė Tiurovaitė

Aleksandra Motiekaitė

Gabrielė Rimaitė

Paulius Petrauskas

Elijus Rakauskas

Deividas Kulikauskas

Paulius Petkevičius

 Airigas Mečkovskis

Erlandas Solovjovas

Oskaras Bukauskas

Deivydas Pinkevičius

 Gelminas Gudonavičius

Danielė Ambrulevičiūtė

6b

6b

6b

6d

6d

6c

6e

5b

5b

5b

6a

6b

6b

6b

6e

6c

6c

6b

6b

6b

6b

I

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksandras Mugenis

Diana Sadauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rajoninės stalo teniso varžybos.

Respublikinės zoninės  stalo teniso v-bos.

Respublikinės  tarpzoninės  stalo teniso v-bos.

Livija Tursaitė

Gabija Korsokovaitė 

Viltė Mažuolytė

Gabija Borisovaitė

8a

7a

7b

5b

I

I

III

Diana Sadauskienė

Rajoninės šaškių v-bos

Deividas Kulikauskas

Deividas Pinkevičius

Rokas Šeštokas

Joana Petrova

6b

6b

7b

7a

III

Aleksandras Mugenis

Rajoninės šachmatų v-bos

Joana Petrova

Martynas Volskas

Tomas Kondratas

7a

8e

8e

III

Diana Sadauskienė

Rajoninės krepšinio v-bos.

Ignas Jagminas

Gvidas Dirmantas

Deividas Mačikūnas

Edvardas Matulevič

Kristupas Palaima

Edvinas Neimontas

Eligijus Znatavičius

Aroldas Bičiūnas

Jokūbas Kuliešius

Paulius Petrauskas

6c

6c

7e

8b

7d

8c

8a

7a

8c

6b

III

 

Aleksandras Mugenis

 

 

 

 

 

 

 

 

Rajoninės tinklinio v-bos

Vidmantė Minkštimaitė

Greta Venslauskaitį

Gintarė Autukaitė

Evelina Vaitkutė

Raminta Medvedevaitė

Agnė Vaidogaitė

Dastina Želiazniakaitė

Reda Michnevičiūtė

Miglė Kapeikaitė

7e

7e

7e

8b

8b

7b

7a

7a

7a

III

Aleksandras Mugenis

 


   

2013-2014 m.m.

 

Konkursas, olimpiada

Vardas pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

Projektas  „Kalbų kengūra 2014“

Kęstutis Simėnas

7e

2 vieta

Lina Vaitkutė

Projektas  „Kalbų kengūra 2014“

Rokas Stumbrys

7e

2 vieta

Lina Vaitkutė

Projektas  „Kalbų kengūra 2014“

Paulius Bulatovas

7b

3 vieta

Aurelija. Kazlauskienė

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Liepa Spietinytė

5e

II

Elena Blažienė

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Emilija Šeštokaitė

6b

I

Irena Šemetienė

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Mantas Babila

6d

II

Irena Šemetienė

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Rokas Šeštokas

6b

III

Irena Šemetienė

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Mantvydas Korsakas

7d

I

Aldona Dėdelienė

Dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Mokslo ir praktikos sintezė“.

Goda Cieškaitė,

Kristina Riselytė,

Viktorija Masiulytė,

Karolina Volodzkaitė,

Ieva Liktaravičiūtė

7c

 

Elena Blažienė

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas. I turas.

Rūta Viliūšytė

8b

Nugalėtoja

Aldona Dėdelienė

Respublikinis moksleivių rašinio konkursas „Ir mano seneliai buvo maži“, skirtas Prano Mašioto 150 –mečiui.

Aurelija Alksnytė

8b

I

Aldona Dėdelienė

Respublikinis moksleivių rašinio konkursas „Ką Jums reiškia teatras“.

Emilija Juknytė

8b

Seimo narės Dalios Teišerskytės padėka

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių kūrybos konkursas , skirtas P.Vaičiūno atminimui.

Gabija Korsakovaitė

6a

I

Aldona Dėdelienė

Respublikinis moksleivių kūrybos konkursas

Mangirdas Šakėnas

7d

Nugalėtojas

Aldona Dėdelienė

Rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P.Vaičiūno atminimui.

Mangirdas Šakėnas

7d

I

Aldona Dėdelienė

Respublikinė skaitymo skatinimo akcija „Imant knygą, pamesk niekus.“

Samanta Miltakytė

8b

Laureatė

Aldona Dėdelienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių atliekamų aplinkotyrinių darbų konferencija „Gamta – mūsų namai“

E. Švėgždaitė

V. Duobaitė

V. Rimšaitė

A. Biržietytė

R. Stumbrys

8a

8a

8c

8c

7e

 

Germa Dėdinienė

Audronė Jaugėlienė 

Virginija Šerėnienė

Jonavos rajono 5-8kl. gamtos mokslų – biologijos olimpiada

V. Mataraitė

E. Šeštokaitė

E. Kasparaitytė

5c

6b

7c

I

I

II

Audronė Jaugėlienė

Germa Dėdinienė

Virginija Šerėnienė

Šiaurės Lietuvos 5-8 kl.. Mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiada (III turas).

V. Mataraitė

E. Kasparaitytė

5c

7c

 

Audronė.Jaugėlienė

Virginija Šerėnienė

Respublikinis konkursas „Fizikos bandymai aplink mus 2014“

R. Stumbrys

T. Kondrotas

7e

7e

 

Audronė Jaugėlienė

Jonavos rajono, 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Gaižutytė Dominyka

7e

1

Larisa Lisovskaja

Jonavos rajono, 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Vyšniauskaitė Mėda

7e

2

Larisa Lisovskaja

Jonavos rajono, 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Krunglevičiūtė Valerija

6a

3

Larisa Lisovskaja

Tarptautinis vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“

Alksnytė Aurelija

8b

Nugalėtoja

Larisa Lisovskaja

Tarptautinis vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“

Bykova Kamilė

8d

Nugalėtoja

Larisa Lisovskaja

Tarptautinis vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“

Dambrauskaitė Živilė

8d

Nugalėtoja

Larisa Lisovskaja

Tarptautinis vertimų projektas „Tavo žvilgsnis“

Šaltytė Meda

7a

Nugalėtoja

Larisa Lisovskaja

Jonavos rajono, 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Smailytė Evelina

7

2

Gizelė Kleivienė

Jonavos rajono, 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas

Vasiljeva Livija

6c

3

Gizelė Kleivienė

Jonavos rajono 8-9-10 kl. mokinių raiškiojo skaitymo konkursas, skirtas V. Dragunskio 100-osioms metinėms paminėti

Gabrilaitytė Gabija

8a

3

Gizelė Kleivienė

Respublikinis technologijų   konkursas   ,,Kūrybos puokštė 2014 “  kūrybinis darbas ,,Amžinybė...“

Benita Žeglaitytė

8b

I

Manefa Aleinikova

Rajoninė technologijų olimpiada  kūrybinis darbas ,,Metų laikai“

Benita Žeglaitytė

8b

II

Manefa Aleinikova

Rajoninė technologijų olimpiada  kūrybinis darbas ,,Metų laikai“

Urtė Rimšaitė

8c

II

Česlovas Laurinavičius

Rajono 5-8kl. jaunųjų matematikų olimpiada

Korsakas Mantvydas

7d

II

Regina Autukienė

Rajono 5-8kl. jaunųjų matematikų olimpiada

Babila Mantas

6d

III

Regina Autukienė

Informacinių technologijų konkursas 5-6kl. „Baitukai“

Jurkevičius Augustas

 

II

Ingrida.Zvicevičienė

Rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada

Kraujutis Vidas

6d

II

Danguolė Šabanienė

Rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada

Korsakas Mantvydas

7d

II

Danguolė Šabanienė

Rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada

Šeštokas Rokas

6b

I

Aldona Gailienė

Rajoninė geografijos olimpiada

Kraujutis Vidas

6d

I

Aldona Garmuvienė

Respublikinis mažųjų skaitovų konkursas

 ,, Spalvingoje eilėraščių pievelėj – 2014“

Melita Tauginaitė

PUG

laureatė

Lilija Merkevičienė

Tarptautinis piešimo konkursas ,, Nupiešk savo knygos viršelį“

Lukas Antipovas

Ieva Grybauskaitė

Ugnė Makarskaitė

Ingrida Vainickaitė

1b

Nacionalinės atrankos nugalėtojai

Žydrūnė Tuomienė

Respublikinis konkursas ,,Mano klasės mankšta“

1b klasės mokiniai

1b

II – oji vieta

Žydrūnė Tuomienė

Rajono raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!“

Adas Giedraitis

1b

laureatas

Žydrūnė Tuomienė

Rajono raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!“

Ugnė Palionytė

4b

laureatė

Vida Grigonienė

Rajono II klasių mokinių šventė – viktorina ,,Lietuva – tai aš“

Elvija Zvicevičiūtė

Beatričė Vaišnoraitė

Gerardas Lisauskas

Paulius Griciūnas

2c

I – oji vieta

Genovaitė Jurkevičienė

Rajono teisinių žinių viktorina ,,Būk saugus“

Emilis Žvikas

Ula Žvikaitė

Skaistė Skorupskaitė

Ieva Kuskytė

Matas Chlebopaševas

3b

III – ioji vieta

Jolanta Šalčiūnienė

Rajono pradinių klasių mokinių sportinės gimnastikos varžybos

Pradinių klasių komanda:

Gabrielė Makaravičiūtė

Emilija Makaravičiūtė

Samanta Stankevičiūtė

Kotryna Šatkauskaitė

Karolina Lebednykaitė

Mantė Genutytė

Vaigita Makštutytė

Adrijus Česnulevičius

Ugnius Jankauskas

Arnas Kulakovas

Edvinas Vaitkus

Justinas Smailys

Matas Chlebopaševas

 

I – oji vieta

Ona Šukienė

Rajono kvadrato varžybos

Ervinas Semionovas

Greta Mikoliūnaitė

Markas Zagorskis

Karolina Šapaitė

Gabija Borisovaitė

Kamilė Kozlovskaja

Edgaras Liudžius

Dominykas Gudas

Gediminas Korsakovas

Paulina Lipinskaitė

Danielius Martynaitis

Justė Zabarauskaitė

 

II – oji

Ona Šukienė

 

2012-2013 m.m.

Eil. nr.

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginys

Vieta

Mokinį ruošęs mokytojas

1.

Mantas Babila

5d

Rajoninė matematikos olimpiada

I

Regina Autukienė

2.

Mantvydas Korsakas

6d

Rajoninė matematikos olimpiada

I

Regina Autukienė

3.

Ugnė Krikščiūnaitė

6e

Rajoninė matematikos olimpiada

III

Jūratė Palaitienė

4.

Sabina Pravilionytė

7b

Rajoninė matematikos olimpiada

III

Rasa Strumilienė

5.

Evita Karietaitė

8d

Rajoninė matematikos olimpiada

I

Vanda Bieliuaskienė

6.

Liutauras Gaidamavičius

8a

Rajoninė matematikos olimpiada

II

Ala Jonušienė

7.

Justas Simanavičius

8a

Rajoninė matematikos olimpiada

III

Ala Jonušienė

8.

Mantas Babila

5d

Rajoninė istorijos olimpiada

II

Laimutė Korsakienė

9.

Rokas Šeštokas

5b

Rajoninė istorijos olimpiada

I

Laimutė Korsakienė

10.

Mantvydas Korsakas

6d

Rajoninė istorijos olimpiada

I

Danguolė Šabanienė

11.

Evita Karietaitė

8d

Rajoninė istorijos olimpiada

II

Danguolė Šabanienė

12.

Emilija Šeštokaitė

5b

Trečioji Šiaurės Lietuvos regiono 5-8 kl. moksleivių gamtos mokslų – biologijos olimpiada.

I

Virginija Šerėnienie

13.

E. Šeštokaitė

5b

Rajoninė biologijos olimpiada

I

Virginija Šerėnienie

14.

Mantas Babila

5d

Rajoninė biologijos olimpiada

III

Virginija Šerėnienie

15.

Mantvydas Korsakas

6d

Rajoninė biologijos olimpiada

III

Germa Dėdinienė

16.

Darija Jankauskaitė

7d

Rajoninė biologijos olimpiada

I

Virginija Šerėnienie

17.

Adas Marcinkevičius

8a

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „ Fizikos bandymai aplink mus“

I

Audronė Jaugėlienė

18.

Liutauras Gaidamavičius

8a

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „ Fizikos bandymai aplink mus“

I

Audronė Jaugėlienė

19.

Julija Timofejeva

8c

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „ Fizikos bandymai aplink mus“

II

Audronė Jaugėlienė

20.

Akvilė Mažuolytė

8c

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „ Fizikos bandymai aplink mus“

II

Audronė Daugėlienė

21.

Beatričė Vaišnoraitė

1c

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas

II

Genovaitė Jurkevičienė

22.

Arnas Novikas

2c

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas

II

Dalia Sakavičienė

23.

Airidas Sriuogis

3d

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas

II

Gražina Murauskienė

24.

Simona Butkevičiūtė

4a

Rajoninis „Šviesoforo“ konkursas

II

Danguolė Mordasienė

25.

Ugnė Palionytė

3b

Rajono raiškaus skaitymo konkursas

III

Vida Grigonienė

26.

Ieva Tuomaitė

4b

Respublikinis projektas „Tavo žvilgsnis“ už vertimą iš anglų kalbos

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

27.

Karolina Stuckutė

4a

Tarptautinis informatikos ir IT konkursas „Bebras“

I

Danguolė Mordasienė

28.

Mantvydas Korsakas

6d

Rajoninė 6-8 klasių geografijos olimpiada "Mano Gaublys" 

II

Deimantė Beizaraitė

29.

Rokas Peleckas

8d

Rajoninė 6-8 klasių geografijos olimpiada "Mano Gaublys" 

II

Deimantė Beizaraitė

30.

Gabija Borisovaitė

3b

Tarptautinis konkursas „Vėliava planetai Žemė“

Tarptautinis vaikų žemėlapio konkursas „Mano vieta šiandienos pasaulyje“

Laureatė

Diplomantė

Vida Grigonienė

31.

4b klasė

 

Respublikinis konkursas „Spalvingiausia klasė“ (foto knygų konkursas)

Padėka už kūrybiškumą

Žydrūnė Tuomienė

32.

Dailės studija

 

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas “Skaitmeninių formatų   apie tai, kas įkvepia augti laimingai“

Padėka už puikų pasirodymą

Žydrūnė Tuomienė

33.

Aleksandra Čepononytė

3c

Rajoninis konkursas
“Būk saugus“

II

Audronė Žukienė

34.

Kamilė Baltrušytė

3c

Rajoninis konkursas
“Būk saugus“

II

Audronė Žukienė

35.

Patricija Striogaitė

3c

Rajoninis konkursas
“Būk saugus“

II

Audronė Žukienė

36.

Ugnė Puzinaitė

3c

Rajoninis konkursas
“Būk saugus“

II

Audronė Žukienė

37.

Eimantas Naginevičius

3c

Rajoninis konkursas
“Būk saugus“

II

Audronė Žukienė

38.

4a klasė

 

Respublikinis konkursas „Švarių rankų šokis“

II

Danguolė Mordasienė

39.

Mantvydas Korsakas

6d

a) respublikinio rašinio konkurso "Dešimt įsakymų naujajam Seimui" laureatas,

b) rajono lietuvių kalbos olimpiados 1-osios vietos laimėtojas,

c) respublikinio lietuvių kalbos konkurso "Kengūra 2013" auksinio diplomo (1-oji vieta)  laimėtojas.

 

Aldona Dėdelienė

40.

Edvinas Zvicevičius

 

respublikinio skaitovų konkurso 1-ojo turo nugalėtojas.

 

Aldona Dėdelienė

50.

Benita Žėglaitytė

7b

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

III vieta

Aldona Dėdelienė

51.

Margirdas Šakėnas 

6d

Rajono moksleivių kūrybos konkurso "Vai daug noriu ir labai      maža: kurti save"

Laureatas

Aldona Dėdelienė

52.

Mantas Babila

5d

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

Rajono meninio skaitymo konkursas

I

I

Irena Šemetienė

53.

Gintarė Kvieskaitė

6c

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

II

Elena Blažienė

54.

Palaimaitė Gabrielė

8a

Rajono moksleivių kūrybos konkurso "Vai daug noriu ir labai      maža: kurti save"

Laureatė

Irena Šemetienė

55.

Simona Gavelytė

8c

Rajono moksleivių kūrybos konkurso "Vai daug noriu ir labai      maža: kurti save"

Laureatė

Elena Blažienė

56.

Greta Kalinauskaitė

5c

Rajono lietuvių kalbos olimpiada

II

Irena Pavasareinė

57.

Viltė Mataraitė

4c

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Auksinė kengūra

Neringa Pilipavičienė

58.

Paulius Bulatovas

6b

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Oranžinė kengūra

Aurelija Kazlauskienė

59.

Paulius Bulatovas

6b

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Aurelija Kazlauskienė

60.

Guostė Kaleininkaitė

4c

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Sidabrinė kengūra

Ligita Zvicevičienė

61.

Mantvydas Korsakas

6d

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Sidabrinė kengūra

Vaiva Pilipavičienė

62.

Ričardas Čubukinas

6d

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Sidabrinė kengūra

Vaiva Pilipavičienė

63.

Aleksandra Pantelejenkova

8b

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Oranžinė kengūra

Neringa Pilipavičienė

64.

Monika Žičkutė

8b

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Sidabrinė kengūra

Neringa Pilipavičienė

65.

Rugilė Pilipavičiūtė

8b

Respublikinis „Kalbų Kengūros“ projektas

Sidabrinė kengūra

Neringa Pilipavičienė

66.

Simona Kubiliūnaitė

8b

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

67.

Enrika Monkevičiūtė

8b

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

68.

Ineta Šuopytė

8b

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

69.

Roneta Gaiževskytė

8d

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

70.

Evita Karietaitė

8d

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

71.

Rokas Šeštokas

5b

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

72.

Ugnė Malakauskaitė

5d

Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Skelbiami geriausių darbų autoriai

Neringa Pilipavičienė

73.

Gaižutytė Dominyka

Vyšniauskaitė Meda

Krotkich Alina

Rimšaitė Urtė

    6e

    7b

7c

Jonavos rajono, 6-7  klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas, skirtas slaviškos abėcėlės sukūrimo  1150 metų jubiliejui

1 vieta

2 vieta

2 vieta

3 vieta

Larisa Lisovskaja

Antanina Mikalauskienė

Auksė Šulskienė

74.

Alksnytė Aurelija

Nikonova Milorada

7b

7b

Jonavos rajono 7-8-9  klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas, skirtas poeto S.Michalkovo 100-osioms gimimo metinėms paminėti

I

II

Antanina

Mikalauskienė

Larisa Lisovskaja

75.

Monkevičiūtė Enrika

Stanevičiūtė Eva

Šuopytė Ineta

Vidugirytė Dovilė

Lukjanova Vitalija

Kubiliūnaitė Simona

8b

8b

8b

8b

8b

8b

Jonavos rajono 8-9  klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos literatūrinių kompozicijų konkursas, skirtas poetės Jelenos Blagininos 110 gimimo metinėms paminėti

III

Larisa

Lisovskaja

Antanina

Mikalauskienė

76.

Maliukaitė Gita

Monkevičiūtė Enrika

Matvejevas Artūras

Čubukinas Ričardas

Šaltytė Meda

Šiklo ErnestaValentina

Petrukovskis Vitalijus

Peleckas Rokas

Tarasevičius Aurimas

7a

8b

8d

6d

6a

6c

7b

8d

8d

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis

Nugalėtoja

Nugalėtoja

Nugalėtojas

Nugalėtojas

Nugalėtoja

Nugalėtoja

Nugalėtojas

Nugalėtojas

Nugalėtojas

Larisa

Lisovskaja

77.

Šiklo Ernesta Valentina

Volodzkaitė Karolina

Čubukinas Ričardas

Nikonova Milorada

Petrukovskis Vitalijus

Lopėčiūtė Ieva

Šuopytė Ineta

Matvejevas Artūras

6c

6c

6d

7b

7b

7a

8b

8d

Atviras tarptautinis projektas

RUSŲ KALBOS internetinis (online) konkursas „AZBUKOVNIK“.

8/3 vieta

8/3 vieta

10/4 vieta

1/1 vieta

6/6 vieta

5/5 vieta

9/8 vieta

10/9 vieta

Larisa

Lisovskaja

Pradinių klasių geriausi sportininkai

1-4 šaškių varžybos

Ignas Jogminas

4 c

2

D. Skapienė

Ervinas Semionovas

2 b

2

J. Šalčiūnienė

Urtė Žėglaitytė

1 b

2

O. Šukienė

Edgaras Liudžius

3 a

2

J. Petrylienė

Rajono kvadrato varžybos

Ignas Jogminas

4 c

2

D. Skapienė

Airingas Mečkovskis

4 c

2

D. Skapienė D. 

Karina Kanapinskaitė

4c

2

D. Skapienė

Darija Matiukaitė

4 c

2

D. Skapienė

Erlandas Solovjovas

4 c

2

D. Skapienė

Matas Maliauskas

4 b

2

Ž. Tuomienė

Paulius Petrauskas

4 b

2

Ž. Tuomienė

Deividas Pinkevičius

4 b

2

Ž. Tuomienė

Kamilė Zakarauskaitė

4 b

2

Ž. Tuomienė

Aistė Šabanaitė

4 b

2

Ž. Tuomienė

Gabija Vaikšnoraitė

4 b

2

Ž. Tuomienė

Karolina Bagdonavičiūtė

4 b

2

Ž. Tuomienė

Rajono 1-4 klasių mokinių Sportinės gimnastikos varžybos

Mantė Genutytė

1 b

1

O. Šukienė

Gabija Borisovaitė

3 b

1

V. Grigonienė

Emilija Makaravičiūtė

3 b

1

V. Grigonienė

Karolina Lebednykaitė

2 a

1

V. Petrauskienė

Vika Timofejeva

2 a

1

V. Petrauskienė

 

 2011-2012 m.m.

  

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Renginys

Vieta

Mokinį ruošęs mokytojas

Karolina Jasiulytė

8d

Respublikinio konkurso „Dainų dainelė“ laureatė

Laureatė

Rasa Petrusevičienė

Milorada Nikonova

6b

Meninio skaitymo konkursas

Atviras tarptautinis projektas „Azbukovnik“

I vieta

I vieta

Larisa  Lisovskaja

Gabija Gabrilaitytė

6a

Meninio skaitymo konkursas

II vieta

Gizela Kleivienė

Aldas Kazlauskas

6a

Meninio skaitymo konkursas

II vieta

Gizela Kleivienė

Vitalijus Petrukovskis

6b

Atviras tarptautinis projektas „Azbukovnik“

Nugalėtojas

Larisa Lisovskaja

Karina Krištupaitė

8b

Atviras tarptautinis projektas „Azbukovnik“

Nugalėtoja

Larisa Lisovskaja

Aurina Sprindytė

9

Rajoninė technologijų olimpiada „Mano kūrinys Lietuvos muziejui“

Padėkos raštas

Manefa Aleinikova

Mantvydas Korsakas

5d

Rajoninė jaunųjų gamtininkų olimpiada

5-8 klasių istorijos olimpiada

5 – 8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir  literatūros olimpiada

III vieta

I vieta

I vieta

Germa Dėdinienė

Danguolė Šabanienė

Aldona Dėdelienė

Viltė Mataraitė

3c

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

II vieta

Loreta Kantauskienė

Paulius Bulatovas

5b

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

I vieta

Agnė Krutkevičienė

Dominykas Juzumas

5c

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Rugilė Pilipavičiūtė

7b

Rajoninė anglų kalbos viktorina

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Loreta Kantauskienė

Enrika Monkevičiūtė

7b

Rajoninė anglų kalbos viktorina

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Loreta Kantauskienė

Ineta Šuopytė

7b

Rajoninė anglų kalbos viktorina

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Loreta Kantauskienė

Lukas Armonas

7b

Rajoninė anglų kalbos viktorina

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Loreta Kantauskienė

Martynas Gorochovskis

7c

Rajoninė anglų kalbos viktorina

II vieta

Agnė Krutkevičienė

Loreta Kantauskienė

Greta Lukoševičiūtė

4b

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

II vieta

Neringa Pilipavičienė

Rokas Šeštokas

4b

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

III vieta

Neringa Pilipavičienė

Armandas Lukoševičius

6b

Respublikinis anglų kalbos konkursas „Kalbų kengūra“

II vieta

Ligita Zvicevičienė

Gabrielė Ruseckaitė

8c

5-8 klasių istorijos olimpiada

5 – 8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir  literatūros olimpiada

I vieta

II vieta

Laimutė Korsakienė

Irena Šemetienė

Evita Karietaitė

7d

5-8 klasių istorijos olimpiada

Rajoninė matematikos olimpiada

Rajoninė geografijos olimpiada

I vieta

I vieta

III vieta

Danguolė Šabanienė

Vanda Bieliauskienė

Deimantė Beizaraitė

Dovilė Dėnaitė

6d

5 – 8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir  literatūros olimpiada

Rajoninė geografijos olimpiada

III vieta

II vieta

Aldona Dėdelienė

Vanda Dirmantienė

Benita Žėglaitytė

6b

5 – 8 klasių mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir  literatūros olimpiada

II vieta

Aldona Dėdelienė

Matas Bernackas

6c

XII Nacionalinio mokinių prof. Č.Kudabos geografijos konkursas

Nugalėtojas

Vanda Dirmantienė

Simona Gavelytė

7c

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui

Laureatė

Elena Blažienė

Justina Mieldažytė

8c

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui

Laureatė

Irena Šemetienė

Erika Davicijonaitė

8e

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui

Laureatė

Irena Pavasarinė

Vladimiras Kotovas

10

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui

Laureatas

Aldona Dėdelienė

Erika Pšelgauskaitė

10

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui.

Respublikinis rašinio konkursas „Mano šeima“

Laureatė

Prizininkė

Aldona Dėdelienė

Edvinas Zvicevičius

6d

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas

I turo nugalėtojas

Aldona Dėdelienė

Monika Baltaduonytė

6d

Šalies moksleivių epistolinio rašinio konkursas Pasakoju tau apie laisvą Lietuvą“.

Jonavos rajono moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno atminimui.

Diplomantė

 

Laureatė

Aldona Dėdelienė

Aurelija Alksnytė

6b

Šalies moksleivių epistolinio rašinio konkursas Pasakoju tau apie laisvą Lietuvą“.

I vieta

Aldona Dėdelienė

Ugnė Krikščiūnaitė

5e

Rajoninė matematikos olimpiada

II vieta

Jūratė Palaitienė

Liutauras Gaidamavičius

7a

Rajoninė matematikos olimpiada

Rajoninė geografijos olimpiada

III vieta

III vieta

Ala Jonušienė

Deimantė Beizaraitė

Gabija Borisovaitė

2b

2011 metų tarptautinis B. Petchenik vaikų žemėlapių konkursas.

Pelytės Smailytės dailininkų konkursas

Diplomantė

Diplomantė

Vida Grigonienė

Rokas Šeštokas

Agnė Vaidogaitė

Arijana Kizogian

Arminas Tamėnas

Evaldas Katilius

Kamilė Mauricaitė

Greta Kalinauskaitė

4b

4b

4b

4b

4c

4c

4c

Tikybos rajoninė viktorina „Nugalėk blogį gerumu“

I vieta

Asta Eimutienė

Paulius Mikšys

4b

Rajono raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi“

II vieta

Ona Šukienė

Matas Maliauskas

3b

Tarptautinis matematikos konkursas Kengūra 2012“

II vieta

Žydrūnė Tuomienė

Luknė Bagdonavičiūtė 4b

Viltė Mažuolytė 4b

Agnė Vaidogaitė 4b

Gabija Korsakovaitė 4a

Neringa Zacharevskytė 2d

Paulina Kriūnaitė 4c

 

Rajoninis mokinių olimpinio festivalio sportinės gimnastikos konkursas

II vieta

Ona Šukienė

Arnas Pečiukaitis 4a

Deividas Činka 4b

Haroldas Jasevičius 4b

Mantas Sakalauskas 4b

Modestas Sakalauskas 4b

Deividas Strazdas 4b

 

Rajoninis mokinių olimpinio festivalio sportinės gimnastikos konkursas

I vieta

Ona Šukienė

Edgaras Liudžius 2a

Airidas Sriuogis 2d

Rokas Šeštokas 4b

Emilija Žiauberytė 4c

 

Rajono 1-4 klasių mokinių paprastųjų šaškių varžybos

II vieta

Ona Šukienė

Kornelija Stacevičiūtė 4c

Emilija Žiauberytė 4c

Agnė Vaidogaitė 4b

Luknė Bagdonavičiūtė 4b

Viltė Mažuolytė 4b

Arijus Gelažius 4c

Aidingas Meškovskis 3c

Deividas Strazdas 4b

Rokas Šeštokas 4b

Arminas Tamėnas 4b

 

Rajono mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos

III vieta

Ona Šukienė

Edgaras Karinga

Almantas Sriuogis

Indrė Lukminaitė

Eglė Rytmetytė

Erika Davicijonaitė

8a

8a

8e

8e

8e

Rajoninis teisinių žinių konkursas „TEMIDĖ 2012“

II vieta

Laimutė Korsakienė

Aldona Gailienė

Gabrielė Makaravičiūtė

PUG

Respublikinis mažųjų skaitovų konkursas

Laureatė

Lilija Merkevičienė

Eldija Zvicevičiūtė

PUG

Respublikinis mažųjų skaitovų konkursas

Laureatė

Lilija Merkevičienė

 

2015-2016 m.m.

Konkursas, olimpiada

Laimėtojų vardas pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

Rajono mokinių kūrybinis konkursas  „Kūryba iš mano rankų“

Meda  Lelevičiūtė

5a

1

Danguolė Pinkevičiūtė

Rajoninė katalikų tikybos IV-ų klasių moksleivių viktorina „Irkis į gilumą“ (Lk 5,4a)

Gabrielė Makaravičiūtė

Kotryna Šatkauskaitė

Ugnė Marija Keturakytė

Smiltė Smailytė

Liutauras Komičius

4b

4b

4b

4c

4a

1

Asta Eimutienė

Daiva Makaravičienė

Rajoninės 5 – 8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiados II turas

Kasparas Bereišis

Živilė Sangavičiūtė

Donatas Akūnis

Simona Strelčiūnaitė

6c

7b

8d

5c

1

2

2

2

Virginija Šerėnienė

Šiaurės Lietuvos regiono 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų –biologijos olimpiados III turas

Emilija Šeštokaitė

8b

3

Virginija Šerėnienė

Respublikinis konkursas ,,Fizikos bandymai aplink mus 2016“

Dovydas Žurauskas

Karolis Laisonas

7d

7d

Nominantai

Audronė Jaugėlienė

Rajoninė 4 – tų klasių anglų kalbos olimpiada

Elvija Zvicevičiūtė

4c

3

Ligita Zvicevičienė

Jonavos raj. bendrojo lavinimo mok. 6-8 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurso “Vaikų poeto užrašai...”, skirto poetės Agnijos Barto 110 gimimo metinėms įprasminti.

Ugnė Palionytė

6b

3

Auksė Šulskienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-7 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos dailyraščio konkursas.

Gečytė Rūta

Kozlovskaja Kamilė

Kazokaitė Gerda

Gabija Vilkaitytė

7c

6b

6b

6a

3

2

3

1

Larisa Lisovskaja

AuksėŠulskienė

Anglų kalbos 8-ų klasių olimpiada

Mantas Babila

Erikas Rimkevičius

8d

8a

3

1

Vaiva Pilipavičienė

Neringa Pilipavičienė

Konkursas  „Olympis“

AstridFrozė

Ema Budrevičiūtė

Mantas Jucius

Ugnius Jankauskas

Tomas Valutkevičius

Auksė Gudauskaitė

Lelevičiūtė Meda

Liaugaudas Paulius

Šakėnas Eimantas

Augustas Budnikas

2c

4b

4b

4b

5d

6d

5a

6a

7a

5c

1

1

3

2

2

1

2

2

2

2

Agnė Krutkevičienė

L.ina Vaitkutė

Loreta Kantauskienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių istorijos olimpiada

Žvikas Emilis

Gružauskaitė Danielė

Kraujutis Vidas

Šeštokas Rokas

5b

7e

8d

8b

3

1

1

2

Danguolė Šabanienė

Danguolė Šabanienė

Danguolė Šabanienė

Aldona Gailienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 7-8 klasių mokinių viktorina „Lietuvos valstybingumo kaita

Vidas Kraujutis

Donatas Akūnis

8d

8d

1

2

Danguolė Šabanienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-8 klasių mokinių geografijos olimpiada “Mano gaublys“

Emilija  Makaravičiūtė

Danielė Ambrulevičiūtė

Živilė Sangavičiūtė

6b

7b

7b

2

3

3

Lina Auglienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 6-8 klasių mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis“, skirtas Europos dienai paminėti

Mantas Babila

Vidas Kraujutis

Živilė Sangavičiūtė

Ignas Jogminas

Emilija Makaravičiūtė

Mindaugas Rimkus

Kamilė Kazlovskaja

Emilis Rasiulis

8d

8d

7b

7c

6b

6b

6b

6b

1

Lina Auglienė

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių mokinių viktorina-konkursas „Protų mūšis“, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Emilija Makaravičiūtė

Mindaugas Rimkus

Kamilė Kazlovskaja

Emilis Rasiulis

Gabija Borisovaitė

6b

6b

6b

6b

6b

2

Aldona Gailienė

Jonavos rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada

Ignas Šeškauskas

Ula Žvikaitė

Orestas Antipas Pelivanov

Mantas Babila

8c

5b

6e

8d

3

3

2

1

Ala Jonušienė

Rasa Strumilienė

Rasa  Strumilienė

Regina Autukienė

Rajoninis informacinių technologijų konkursas „Baitukai-2016“

Akvilė Kiudulaitė

Tomas Kuktelionis

6a

6a

2

3

Ingrida Zvicevičienė

Jonavos rajono 5 – 12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas

Paulius Mikšys

8b

3

Irena Šemetienė

Jonavos rajono 5 – 8 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada

Ula Žvikaitė

Emilis Žvikas

Kamilė Kozlovskaja

Emilija Makaravičiūtė

Rugilė Šukytė

Ieva Tuomaitė

Liepa Spietinytė

Viltė Mataraitė

Emilija Šeštokaitė

Mantas Babila

5b

5b

6b

6b

6c

7b

7e

7c

8b

8d

2

3

I

2

3

2

2

3

1

2

Rita Masiliūnienė

Rita Masiliūnienė

Aldona Dėdelienė

Aldona Dėdelienė

Irena Pavasarienė

Irena Šemetienė

Elena Blažienė

Irena Pavasarienė

Irena Šemetienė

Irena Šemetienė

Nacionalinis moksleivių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

Ula Žvikaitė

5a

1

Rita Masiliūnienė

„Olimpio“ olimpiada

Tomas  Valuskevičius

5d

Auksinė kengūra

Elena Blažienė

Jonavos rajono Metų aštuntoko rinkimai.

Rokas Šeštokas

8b

1

Irena Šemetienė

Rašinių ir eilėraščių konkursas „Augu Jonavoje laiminga“.

Eimantė Juodenytė

8d

Laureatė

Irena Šemetienė

Respublikinis konkursas „Mano fantazijų knyga“

Gabija Borisovaitė

6b

1

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Kaip supranti žodžius „Taika per kultūrą“

Gabija Korsakovaitė

8a

LR Švietimo ir mokslo ministerijos padėka

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Pasaka apie Anykščius“

Orestas Antipas Pelivarov

6e

Laureatas

Aldona Dėdelienė

Respublikinis rašinių konkursas „Ką reiškia kilnus elgesys sporte?“

Danielė Gružauskaitė

7e

diplomantė

Elena Blažienė

Rajoninis moksleivių kūrybos konkursas, skirtas P. Vaičiūno gimimo metinėms

Rodrigas Padriezas

Gabija Korsakovaitė

Aleksandra Čepononytė

Gabrielė Barkauskaitė

6b

8a

6c

7

laureatas

laureatė

laureatė

laureatė

Aldona Dėdelienė

Aldona Dėdelienė

Irena Pavasarienė

Elena Bležienė

Jonavos rajono dailaus rašto konkursas ,,Rašysena 2016“

Jonavos rajono 2-ųjų klasių mokinių viktorina ,,Rudens gėrybėse – sveikatos lašas“

Mantilė Vinciūnaitė

Neda Šveikauskaitė

Airidas Semėnas

2b

2b

2

1

Regina Barišauskienė

Regina Barišauskienė

Jonavos rajono 2-ųjų klasių mokinių viktorina ,,Rudens gėrybėse – sveikatos lašas“

Aura Černiauskaitė

Ema Jonikaitė

Gabrielė Rybakova

2c

1

Audronė Žukienė

Jonavos rajono fotografijų konkursas ,,Džiaugiuosi gyvenimu“

Rajono teisinių žinių viktorina ,,Būk saugus“

Kauno apskrities moksleivių teisinių žinių viktorina ,,Būk saugus“

Ieva Grybauskaitė,

Ūla Ivanauskaitė,

Santa Jasiulytė,

Ugnė Makarskaitė,

Ingrida Vainickaitė

Ieva Grybauskaitė,

Ūla Ivanauskaitė,

Santa Jasiulytė,

Ugnė Makarskaitė,

Ingrida Vainickaitė

3b

Spec. prizas

1

2

Žydrūnė Tuomienė

Žydrūnė Tuomienė

Žydrūnė Tuomienė

Jonavos rajono raiškiojo skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!”

Jonavos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Respublikinis 4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkursas ,,Rašau diktantą 2016“

Gerardas Lisauskas

Elvija Zvicevičiūtė

Elvija Zvicevičiūtė

4c

4c

4c

1

2

3

Genovaitė Jurkevičienė

Genovaitė Jurkevičienė

Genovaitė Jurkevičienė

Jonavos raj. Vaikų populiariosios vokalinės muzikos šventės-konkurso “Pabūkim ir padūkim”

Agnė Dedelaitė

Aistė Lileikaitė

Augustė Šukevičiūtė

Beatričė vaišnoraitė

Deimantas Liepys

Elvija Zvicevičiūtė

Gabija Žibaitė

Gerardas Lisauskas

Nikolė Vorobjova

Rokas Šveikauskas

Rosita Remenčiūtė

Viltė Laurinaitytė

4c

laureatai

Genutė Jurkevičienė

Geriausi mokyklos sportininkai:

 

Konkursas, olimpiada

Kiek viso dalyvavo mokinių

Kiek mokinių užėmė prizines vietas

Laimėtojų vardas, pavardė

Klasė

Užimta vieta

Mokytojas

 

1. Stalo teniso v-bos (mergaitės)

 

 

 

 

4

 

 

 

 

4

 

 

 

 

1. Borisovaitė Gabija

2. Korsakovaitė Laura

3. Panavaitė Ruginė

4. Panavaitė Judrė

 

 

7b

5c

7b

6c

 

 

2

Vieta

 

 

 

 

D. Sadauskienė

 

 

 

 

2. Stalo teniso v-bos (berniukai)

 

4

4

1. Gezevičius Lukas

 

2. Vaitkus Edvinas

 

3. Malinauskas Osvaldas

 

4. Bukauskas Oskaras

 

7d

 

5b

 

7b

 

8b

1 vieta rajoninėse,

1 vieta zoninėse,

3 v. tarpzoninėse v-bose.

D. Sadauskienė

3. Šachmatų v- bos.

4

4

1. Dūda Donatas

2. Jagminas Ignas

3. Rindzevičius Aidas

4. Birvinskaitė Urtė

8b

8c

6d

5e

3v.

D. Sadauskienė

4. Lengvosios atletikos

„Keturkovė“ v-bos

(mergaitės)

 

 

 

6

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

1. Stravinskaitė Kamilė

2. Daniliuk Mia

3. Makaravičiūtė Emilija

4. Kozlovskaja Kamilė

5. Motiekaitytė Aleksandra

6. Vitkutė Greta

7e

7e

7b

7b

7b

7b

2v.

 

 

 

 

 

D. Sadauskienė

 

 

 

 

5. Lengvosios atletikos

„Keturkovė“ v-bos

(berniukai)

7

7

1.Chaneckas Oskaras

2.Kačegavičius Arnas

3.Pelivanov Orestas

4.Ragelis Rusnis

5. Matačiūnas Nedas

6. Lomonovskij Gustas

7. Stankus Konstantinas

7e

7e

7e

6a

6d

7a

5e

2v.

A. Mugenis

7. Futbolas (mergaitės)

 

7

 

7

 

1. Matiukaitė Darija

2. Gaižiūtė Kamilė

3. Vilkaitytė Gabija

4. Vitkutė Greta

5. Mackevičiūtė Ornela

6. Kazokaitė Gerda

7. Strelkauskaitė Karolina

8c

8c

7e

7b

6a

7b

8d

2v.

 

A. Mugenis

D. Sadauskienė

 

8. Futbolas (berniukai)

 

13

13

1. Korsokovas Gediminas

2. Liudžius Edgaras

3. Ragelis Rusnis

4. Semionovas Edvinas

5. Vaidila Deividas

6. Slušnys Džiugas

7. Mordosas Tomas

8. Matačiūčiūnas Nedas

9. Naimovičius Ignas

10. Chaneckas Oskaras

11. Eidukaitis Deimantas

12. Jankauskas Ugnius

13. Ročka Domantas

7a

7a

6a

6b

6b

6c

6d

6d

6d

7e

5b

5b

5d

1v- rajoninėse

2v. – zoninėse varžybose

A. Mugenis

 

9. Šaškės

 

 

1. Jagminas Ignas

2. Pinkevičius Deividas

3. Mickutė Miranda

4. liudžius Edgaras

8c

8b

5a

7a

2v. – zoninėse v-bose

A. Mugenis

10. Kvadratas (berniukai)

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

1. Ragelis Rusnius

2. Matačiūnas Nedas

3. Šlušnys Džiugas

4. Semionovas Ervinas

5. Eidukaitis Deimantas

6. Šaban Lukas

7. Rokutovas Aidas

8. Liktaravičius Justinas

9. Jankauskas Ugnius

10. Zinkus Dominykas

11. Vaidila Deividas

6a

6b

6c

6b

5b

6c

6b

6b

5b

6c

6b

1v. – rajoninėse

3v. - zoninėse

A. Mugenis

 

 

 

 

11. Kvadratas (mergaitės)

 

10

 

10

 

1. Matlauskaitė Gustė

1.      2. Machmudova Kamilė

2.      3. Janionytė Viltė

3.      4. Barkauskaitė Emilija

4.      5. Donbaitė Viktorija

5.      6. Babenskaitė Karina

6.      7. Veličkaitė Rusnė

7.      8. Sakavičiūtė Kamilė

8.      9. Dėnaitė Gabrielė

9.      10. Mackevičiūtė Ornela

6a

6a

6c

6d

6d

6a

6d

6a

6c

5a

1v.

D. Sadauskienė

 

12. „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

 

 

21

 

21

 

1. Ragelis Rusnius

2. Semionovas Ervinas

3. Rokutovoas Aidas

4. Liktaravičius Justinas

5. Šaban Lukas

6. Šlušnys Džiugas

7. Matačiūnas Nedas

8. Volskas Laurynas

9. Vaškevičius Adomas

10. Naimovičius Ignas

11. Babenskaitė Karina

12.  Kirkliauskaitė Ema

13.  Machmudova Kamilė

14.  Matlauskaitė Gustė

15.  Mackevičiūtė Ornela

16.  Barkauskaitė Emilija

17. Gavelytė Auksė

18.  Panavaitė Judrė

19.  Donbaitė Viktorija

20.  Sakavičiūtė Kamilė

6a

6b

6b

6b

6c

6c

6d

6d

6d

6d

6a

6a

6a

6a

5a

6d

6c

6c

6c

6d

2v.

A.Mugenis

 

13. Krepšinis

 

8

 

8

 

1. Jagminas Ignas

2. Kulikauskas Deividas

3. Gudonavičius Gelminas

4. Jurkėnas Benas

5. Dirmantas Gvidas

6. Petrauskas Paulius

7. Mogenis Redas

8.Akūnis Mantas

8c

8b

8b

8b

8c

8b

7d

8b

2v.

 

A. Mugenis

 

14. Smiginis

 

2

 

2

 

1. Petkevičius Paulius

2. Sakalauskas Justas

8e

8e

 

1v.

 

A. Mugenis

 

15. Tinklinis

 

9

9

1. Kazlovskaja Kamilė

2. Makaravičiūtė Emilija

3. Motiekaitytė Aleksandra

4. Stravinskaitė Kamilė

5. Kalvaitytė Akvilė

6. Michnevičiūtė Meda

7. Matlauskaitė Gustė

8. Mikoliūnaitė Greta

9. Borisovaitė Gabija

7b

7e

7e

6b

6a

7b

7b

7b

7b

1v.

D. Sadauskienė

A. Mogenis

16. Rajoninė „Technologijų olimpiada“

 

1

1

1. Bagdonavičiūtė Karolina

8b

 

D. Lapienienė

 

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 52 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
158132

Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Chemikų 140, LT-55217 Jonava

Tel./Fax. (8-349) 65099

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Iš miesto centro į mokyklą galima atvažiuoti autobusais, maršrutų Nr. 6; 7; 8; 8a; 9

 

Jūs esate čia: Pradžia Veiklos sritys Pasiekimai