Neformalus ugdymas

NEFORMALIOJO UGDYMO ORGANIZAVIMAS IR VALANDŲ SKYRIMAS

Neformaliojo ugdymo valandos skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms – meniniams, kalbiniams, sportiniams, moksliniams, socialiniams, ekonominiams ir kitokiems mokinių gebėjimams bei tautiniam tapatumui ugdyti sporto, sveikatos ugdymo, meninės raiškos, gamtos ir kituose būreliuose, studijose bei kituose popamokiniuose renginiuose.

Neformaliojo ugdymo valandos skiriamos, atsižvelgiant į klasių komplektų skaičių, papildomojo ugdymo organizavimo tradicijas ir tikslingumą, turimas mokinio krepšelio lėšas.

Neformalaus ugdymo būreliai

2017-2018 m.m

Eil. Nr.

Būrelis

Klasės

Vadovas

1.

Gamtininkų būrelis „Boružiukų akademija“

2-3

D. Sakavičienė

2.

„Bitutės“

1-4

V. Petrauskienė

3.

Etnografinis ansamblis „Vėrinėlis“

2-8

R. Petrusevičienė, G. Murauskienė, G. Jurkevičienė

4.

Šaškių būrelis

1-4

J. Petrylienė

5.

„Sveikatukas“

1-4

A.Žukienė

6.

„Liaudies dainų ir šokių pynė“

3-4

G. Murauskienė

7.

„Pasakiukų pasakaitės“

1-2

L. Korsakienė

8.

Šokių studija „Magija“

1-8

R. Auglienė

9.

Sceninės raiškos būrelis „Spindulėliai“

1-3

G. Ogonauskienė

10.

Robotikos

2-6

E. Leonavičius

11.

Jaunučių choras

1-4

T. Asakavičius

12.

Anglų kalbos būrelis „Let‘s start“

1

A.Eimutienė

13.

Gamtamokslinis būrelis „Išradėjai“

3-4

R. Barišauskienė

14.

Teatro

1-4

I. Šviesaitė

15.

Choras

5-8

R. Petrusevičienė

16.

Sportiniai žaidimai

5-8

A. Mugenis

17.

„Judėkime kartu“

5-8

D. Sadauskienė

18.

Teniso

5-8

J. Davalga

19.

GLOBE tyrimai

5-8

A. Jaugėlienė

20.

Kūrybinės partnerystės

7-8

A.Vismantaitė

Eil. Nr.

Būrelis

Klasės

Vadovas

1.

Gamtininkų būrelis „Boružiukų akademija“

2-3

D. Sakavičienė

2.

„Bitutės“

1-4

V. Petrauskienė

3.

Etnografinis ansamblis „Vėrinėlis“

2-8

R. Petrusevičienė, G. Murauskienė, G. Jurkevičienė

4.

Šaškių būrelis

1-4

J. Petrylienė

5.

„Sveikatukas“

1-4

A.Žukienė

6.

„Liaudies dainų ir šokių pynė“

3-4

G. Murauskienė

7.

„Pasakiukų pasakaitės“

1-2

L. Korsakienė

8.

Šokių studija „Magija“

1-8

R. Auglienė

9.

Sceninės raiškos būrelis „Spindulėliai“

1-3

G. Ogonauskienė

10.

Robotikos

2-6

E. Leonavičius

11.

Jaunučių choras

1-4

T. Asakavičius

12.

Anglų kalbos būrelis „Let‘s start“

1

A.Eimutienė

13.

Gamtamokslinis būrelis „Išradėjai“

3-4

R. Barišauskienė

14.

Teatro

1-4

I. Šviesaitė

15.

Choras

5-8

R. Petrusevičienė

16.

Sportiniai žaidimai

5-8

A. Mugenis

17.

„Judėkime kartu“

5-8

D. Sadauskienė

18.

Teniso

5-8

J. Davalga

19.

GLOBE tyrimai

5-8

A. Jaugėlienė

20.

Kūrybinės partnerystės

7-8

A.Vismantaitė

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 56 svečiai (-ių) ir narių nėra

Lankomumas

Straipsnių peržiūrėjimai
158143

Raimundo Samulevičiaus progimnazija

Chemikų 140, LT-55217 Jonava

Tel./Fax. (8-349) 65099

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Iš miesto centro į mokyklą galima atvažiuoti autobusais, maršrutų Nr. 6; 7; 8; 8a; 9

 

Jūs esate čia: Pradžia Veiklos sritys Neformalus ugdymas