2016 m. balandžio 6 d. mokykloje vyko tradicinė  KNYGOS DIENA. Jos metu mokyklos bibliotekininkės apžvelgė 2015/2016 mokslo metų skaitymo mokyklos bibliotekoje rezultatus. Buvo renkami  “knygų karaliai”, skaitančios klasės .

1-4 klasėse knygų karaliais tapo: 1b Goda Gudžiūnaitė, 1d Gabija Kuprytė; 2b Mantilė Vinciūnaitė; 3b Ingrida Vainickaitė; 4a Milana Zabarauskaitė. 5-8 klasėse knygų karaliais tapo: 5b Urtė Bieliauskaitė, 5c Benas Pilipavičius, 6d Nojus Kalpokas.

Nominacija „Skaitanti klasė“ atiteko: 3b klasei, mokytoja  Žydrūnė Tuomienė; 2b klasei, mokytoja  Regina Barišauskienė, 5b klasei, lietuvių kalbos mokytoja Rita Masiliūnienė.

Mokinių skaitomumas vyresnėse klasėse mažėja, todėl  pasidžiaugta nominacija “Atradęs knygą”, kurią gavo 8e klasės mokinys Nerijus Tamošaitis.  Moksleiviai  mokyklos bibliotekoje ne tik patys skaito, jie ima knygas savo šeimos nariams, todėl skiriama nominacija “ Skaitanti šeima”. Ją gavo 2b klasės mokinės Mijos Stankevičiūtės šeima, 7a klasės mokinės Milanos Manionytės šeima, 6a klasės mokinės Patricijos Striogaitės šeima.

Nominaciją “Aktyviausias bibliotekos skaitytojas” 1-4 klasėse gavo 47 moksleiviai,  5-8 klasėse gavo 36 moksleiviai. Nominaciją “Aktyviausias klasės skaitytojas” 1-4 klasėse gavo 21 moksleivis. Mokiniams pavyzdį rodo mokytojai. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokytojai daug skaito. Daugiausiai skaito lietuvių    kalbos mokytojai, tačiau ir kitų dalykų mokytojai mūsų mokykloje skaito daug. Nominacijas “Skaitanti mokytoja” gavo Loreta Kantauskienė, Gitana Mockuvienė, Diana Sadauskienė, Auksė Šulskienė. Mokytoja Neringa Pilipavičienė gavo nominaciją “Besimokanti mokytoja”.

Beveik visos klasės mokyklos bibliotekai dovanojo bent po vieną knygą. Knygas dovanojo ir mokytojai. Tradicinė KNYGOS DIENA,  skirta tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti, laukiama moksleivių šventė.

Dėkojame visiem mūsų skaitytojams už meilę knygoms bei padovanotas knygas bibliotekai.

Bibliotekininkės

1   3

4   5

Žaidimo  "Bingo" 1-4 klasių tarpe, kategorijoje "Pradedantysis"  laimėjo 4c klasės mokinė Milita Matuzaitė.

SVEIKINAME!

Džiugu pranešti, kad turime rugsėjo mėnsį  bibliotekoje paskelbto "Bingo" žaidimo laimėtojų.

1-4 klasių tarpe "Ekspertas" kategorijoje (t.y. įvykdė visus 24 iššūkius - perskaitė 24 knygas) laimėjo 4c klasės mokinė Judrė Panavaitė. Šioje kategoirjoje žaidimas baigtas. Kategorijose "Pažengęs" ir "Pradedantysis"  žaidimas vyksta toliau.

5-8 klasių tarpe žaidimas baigtas kategorijoje "Pradedantysis". Jį laimėjo 7e klasės mokinė Brigita Jakubauskaitė. Kitose dviejose kategorijose žaidimas tęsiasi.

Sveikiname laimėtojas ir raginame kitus nesnausti!

Lapkričio 21 d. Vilniuje Litexpo vykusioje parodoje „Mokykla be sienų 2014“ Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacijos (LMBDA)  bibliotekininkės  pasidalino gerąja patirtimi, pristatė savo veiklas.

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijos bibliotekininkė Laura Krasauskienė pristatė savo paruoštą žaidimą „BINGO (skaitymo iššūkis)“

Skaitykime vaikams balsu. Garsinis skaitymas su personažais. Jonavos Justino Vareikio progimnazijos bibliotekininkė Danguolė Žeglova. Renginys skirtas jaunesniųjų klasių moksleiviams. Bibliotekininkė Danguolė skaito pasakas, įdomias įvairių knygų vaikams ištraukas. Skaitydama ji naudojasi savo siūtomis lėlėmis, kurios įkūnija skaitomo kūrinio personažus. Taip vaikai sudominami. Skaitymo metu aktyviai bendraujama su klausytojais. Garsinis skaitymas gali sudominti ir vaikų tėvelius.

Biblioteka – kūrybiška erdvė Kino ir šiuolaikinio šokio klubo idėjoms (Anykščių Jono Biliūno gimnazija) Anykščių Jono Biliūno gimnazijos biblioteka – kūrybiška erdvė Kino ir šiuolaikinio šokio klubo idėjoms. Renginyje pristatoma Anykščių Jono Biliūno gimnazijos Kino ir šiuolaikinio šokio klubo veikla ir mokinių kūryba. Skirta jaunimui, mokytojams, bibliotekininkams ir visiems, kurie domisi kino ir šiuolaikinio šokio kūrybos galimybėmis mokykloje. Savo klubą ir kūrybą pristatė patys Kino klubo nariai – mokiniai ir studentai.

Jūs esate čia: Pradžia Struktūra ir kontaktai Biblioteka