Dėl dalyvavimo tyrimo IEA TIMSS 2019 pagrindiniame testavime

Lietuva nuo nepriklausomybės atkūrimo pradžios dalyvauja Tarptautinės švietimo vertinimo asociacijos IEA organizuojamame tarptautiniame matematikos ir gamtos mokslų tyrime TIMSS. Septintajame šio tyrimo cikle dalyvauja daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Tyrimo tikslas- analizuoti mokinių matematikos ir gamtos mokslų pasiekimų tendencijas nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu. Lietuvoje už šio tarptautinio tyrimo vykdymą atsakingas Nacionalinio egzaminų centro Mokinių pasiekimų tyrimo ir analizės skyrius.

Mūsų progimnazija pateko į sąrašą mokyklų, kuriose bus atliekamas TIMSS 2019 pagrindinis testavimas. Lietuvoje jis vyks nuo 2019 m. kovo 4d. iki balandžio 12 d.

Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazijoje atrinktos dvi klasės: 8b ir 8d, mūsų mokiniai bus testuojami kovo 18-22 d. (dar konkrečiai nepaskirtos dienos). Mokiniai naudodamiesi kompiuteriais atliks matematikos ir gamtos mokslų užduotis, taip pat atsakys į klausimyno klausimus.

Lankstinuką internete rasite adresu: https://nec.lt/failai/7841_TIMSS2019_lankstinukas.pdf

Jūs esate čia: Pradžia Dėl dalyvavimo tyrimo IEA TIMSS 2019 pagrindiniame testavime