Emilis - rajono 2017 Metų aštuntokas

Sveikiname 8b klasės mokinį Emilį Rasiulį, dalyvavusį paskutinę rudens dieną Žeimių mokykloje - daugiafunkciniame centre rajono Metų aštuntokų varžytuvėse ir laimėjusį Metų aštuntoko titulą. Iš viso varžėsi 12 gabių ir šaunių įvairių rajono mokyklų aštuntokų.

Emilis apdovanotas padėkomis, aštuntoko sertifikatu ir pinigine rėmėjo premija.Didžiuojamės Emiliu ir linkime ir toliau nuolat domėtis jį supančiu pasauliu, mokslo pasiekimais, šalies ir pasaulio aktualijomis, atkakliai ir sistemingai įsisavinti akademines žinias.

metu astuntokas

Jūs esate čia: Pradžia Emilis - rajono 2017 Metų aštuntokas