Snaigių karpymo konkursas

snaigiu karpymas

Ateina metas, kai mes visi pradedame gyventi šv. Kalėdų laukimu. Mokyklose nenutyla šventinis šurmulys. Mokiniai turi ypač daug įvairios veiklos.

Mūsų R.Samulevičiaus progimnazijoje jau antrus metus organizuojamas snaigių karpymo konkursas. Meniškai iškarpytos snaigės puoš mūsų mokyklą ir dar labiau primins apie artėjančias šventes.

Šių metų konkurso nugalėtojomis komisijos sprendimu tapo Ema Mickevičiūtė  (7c klasė), Rugilė Panavaitė (8b klasė), Kornelija Sabaliauskaitė (7c klasė) ir Greta Mikoliūnaitė (8b klasė). Sveikiname jas ir didžiuojamės.

Jūs esate čia: Pradžia Snaigių karpymo konkursas