Aš skaiTAU

Didžiulio  moksleivių susidomėjimo sulaukė kūrybinės veiklos. Moksleiviai patys skaitė ir reklamavo knygas kviesdami į salas. 7a klasė su auklėtoja L. Augliene kvietė į „Lobių salą“ pagal R. L. Stevenson knygą „Lobių sala“, į salą atvykusių 1-6 klasių moksleivių laukė įdomiausi netikėtumai. 8a klasė su auklėtoja L. Kantauskienė  kvietė į „Baltųjų varnų salą“ pagal A. Lindgren knygą „Mes varnų saloje“. 5a klasė su auklėtoja Neringa Kušeliauskiene kvietė į „Kaubojų salą“, čia buvo daug užduočių moksleiviams, reklamuojamos knygos V. V. Landsbergio  „Arklio Dominyko meilė“, A. Lindgren knygą „Mes varnų saloje“.  Anglų kalbos mokytoja A. Krutkevičienė su 6c klasės moksleiviais kvietė į „Angelų salą“, kurioje moksleiviai panaudojo  anglų kalbos žinias bei reklamavo V.V. Landsbergio knygą „Angelų pasakos“. Anglų kalbos mokytoja I. Zvicevičienė su 6c klasės moksleiviais kvietė į „Vaiduoklių salą“ pagal Oskaro Vaildo knygą „Kentervilio pilies vaiduoklis“.

Įdomūs susitikimai vyko „Tolerancijos saloje“. Mokyklos mokiniai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną ruošdami tolerancijos salą. Etikos bei tikybos pamokose apsvarstę tolerancijos vertybės vertingumą šiuolaikinėje visuomenėje, mokyklos kiemelyje iš gamtinių medžiagų dėliojo 2017 metų tolerancijos simbolį – ranką. Tolerancijos saloje moksleiviai galėjo perskaityti tolerancijos ir ne tolerancijos mūsų visuomenėje pavyzdžių, apžiūrėti kūrybinius darbus ir netgi gauti nemokamą apkabinimą bei individualų palinkėjimą raštu ant rankos. Salą aplankė dailininkas Vytautas Vilutis, kuris savo individualia patirtimi mokė mokinius darbštumo, atkaklumo, įkvėpė kūrybinių sumanymų dvasios. Svečias pritarė, jog rankos – įrankis kurti tiek gėrį, tiek blogį.  Dramos mokytoja Inga Šviesaitė pakvietė septintokus į forumo teatrą, mokiniai vaidino situacijas bei galimybes keisti savo požiūrį į KITOKIUS.

Jūs esate čia: Pradžia Aš skaiTAU